Najchętniej wybierane wina:

Wino na wesele - Półwytrawne HarsleveluWino na wesele półwytrawne TOKAJI HÁRSLEVELÜ
Wino weselne półsłodkie HollokoiWino na wesele półsłodkie HOLLOKOI TOKAJI FURMINT
Deserowe wino weselne MuskatWino na wesele Deserowe - Muskat
Pyszne wino na wesele MerlotWino na wesele MERLOT
Półsłodkie wino CabernetWino na wesele półsłodki ZWEIGELT - CABERNET SAUVIGNON
wino na wesele - Buttler rewelacja!Gróf na wesele Buttler gb Egri Bikavér

Nasze węgierskie wino na wesele!

Dlaczego wesele nie może się obejść bez wina?

Każda para naturalne chce, aby ich ślub był wyjątkowy pod każdym względem, łącznie z dopasowaniem sukni i wystroju tortu. Tym bardziej napoje nie mogą być dobierane przypadkowo, a wina odgrywają coraz większą rolę. Wypada je podać do posiłków – jest to tradycja nie tylko europejska, ale i polska (do tego jeszcze wrócę). Dobre wino na wesele powinno posiadać odpowiedni styl i jakość. Na stole weselnym powinny się znaleźć wina białe i czerwone, a ich stosunek powinien się mieścić w granicach 40% białego i 60% czerwonego. Zastanawiasz się jakie będą odpowiednie? Dlatego postanowiłem przedstawić najbardziej popularne i najczęściej wybierane wina. Zapraszam do wyboru produktu!

Węgierskie wesele !

Dlaczego wino z Węgier to dobry wybór na wesele?

Węgierskie wina są obecne na polskich stołach od setek lat. Ich styl kształtował się tak, żeby polski gust i polska kuchnia miały jak najlepsze towarzystwo. Co ciekawe, przez wieki niewiele się zmieniło. Nadal jadamy podobnie i mamy podobny temperament, jak przed kilkuset laty. Widać to szczególnie przy takich okazjach jak śluby. Pielęgnuje się tam staropolskie zwyczaje i kuchnię. I chociaż staliśmy się kosmopolityczni, nadal wina z Węgier na polskim stole sprawdzają się najlepiej – również jako wino na wesele.

Nie jest trudno się o tym przekonać. W sklepach półki są pełne win z tego przyjaznego kraju. Pamiętajmy jednak, że wielkie wytwórnie produkują wino uniwersalne i neutralne, w każdej butelce jest swoisty "everyman". Większość z nich mogłaby powstać w dowolnej części świata – taka jest specyfika produkcji masowej. Dlatego nasza propozycja to wina charakterystyczne, o indywidualnym profilu, oddające wyjątkowość miejsca, z którego pochodzą i winiarza, który je projektuje.

Sala weselna

Gdzie jest miejsce poszczególnych win na weselu?

Wino słodkie na weseluŚlub i wesele od powitania gości aż do zakończenia uroczystości jest zwykle doskonale zaplanowany. Oprócz win serwowanych na powitanie i do poszczególnych dań, można urządzić też oddzielny bar z degustacją. Jako standard powitalny można polecić na przykład TORLEY Talizman, szlachetne wino musujące, wino wytrawne i półwytrawne.Dobrym przykładem będą też wina słodkie ale w małej ilości. W następnej kolejności powinny pojawić się wina do przekąsek, zup, dań głównych i deserów (wszystkie posiadamy w szerokim wyborze). Niektóre z nich są także doskonałe jako orzeźwienie dla tańczących. Z kolei inne to długo otwierające się szlachetne trunki dla tych, którzy chcą porozmawiać.

W każdym przypadku można liczyć na pomoc naszego specjalisty, gdyż każda okazja jest wyjątkowa i wymaga wyjątkowego podejścia. Dlatego wino na wesele, które pozostanie niewykorzystane (jeśli w ogóle pozostanie), można pić dla miłych wspomnień jeszcze przez co najmniej dwa lata – wszystkie mają wystarczająco długi okres dojrzewania. Jeśli jednak zechcą je Państwo zwrócić – nie będzie z tym problemu, przyjmujemy takie zwroty. Zapraszamy do uzgodnienia szczegółów.

Prześlij zapytanie na info@winotokaj.pl z tematem "wesela".