Ostatnio przeglądane

  • Kadarka
    Kadarka

    Wino w kolorze rubinowo-śliwkowym, w...

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Kadarka Zobacz większe

Kadarka

Nowy produkt

Wino w kolorze rubinowo-śliwkowym, w jego intensywnym zapachu wyczuwalne są nuty róży, truskawek i egerskich przypraw. Pełne, skondensowane, a mimo to o delikatnym charakterze, lekkie, o zrównoważonej strukturze i owocowym malinowym posmaku. 

Więcej szczegółów

36 Przedmioty

55,20 zł brutto

Więcej informacji

Wino w kolorze rubinowo-śliwkowym, w jego intensywnym zapachu wyczuwalne są nuty róży, truskawek i egerskich przypraw. Pełne, skondensowane, a mimo to o delikatnym charakterze, lekkie, o zrównoważonej strukturze i owocowym malinowym posmaku. Z racji dojrzewania w nowych drewnianych beczkach jego aromat został delikatnym muśnięciem wzbogacony, co jednak nie przytłumiło jego owocowości. Podawane w temperaturze 17-18°C będzie doskonałym towarzyszem potraw z cielęciny, jagnięciny, czerwonych zup rybnych i gulaszowych, potraw paprykowych i gulaszy oraz makaronów.

Kadarka <p>Wino w kolorze rubinowo-śliwkowym, w jego intensywnym zapachu wyczuwalne są nuty róży, truskawek i egerskich przypraw. Pełne, skondensowane, a mimo to o delikatnym charakterze, lekkie, o zrównoważonej strukturze i owocowym malinowym posmaku. Z racji dojrzewania w nowych drewnianych beczkach jego aromat został delikatnym muśnięciem wzbogacony, co jednak nie przytłumiło jego owocowości. Po<span xml:lang="pl-pl" lang="pl-pl">dawane w t</span><span xml:lang="hu-hu" lang="hu-hu">emperaturze </span><span xml:lang="hu-hu" lang="hu-hu">17-18°C będzie doskonałym towarzyszem potraw z cielęciny, jagnięciny, czerwonych zup rybnych i gulaszowych, potraw paprykowych i gulaszy oraz makaronów.</span></p>
44,88 zł