Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Polgar Cabernet Sauvignon Zobacz większe

Cabernet Sauvignon - Polgar

Nowy produkt

Zrównoważone, pełne czerwone wino o kolorze głęboko purpurowym. Zarówno w jego zapachu, jak i w smaku dominuję aromat czarnej porzeczki oraz owoców leśnych. Eleganckie, z przyjemną taniną oraz długim posmakiem.

Więcej szczegółów

28 Przedmioty

39,48 zł brutto

Więcej informacji

Otwiera się stosunkowo szybko charakterystycznym zapachem caberneta, który po pewnym czasie rozwija się w bukiet. Pojawiają się specyficzne owocowo – ziemiste aromaty z odrobiną cygar. Ten bukiet nie staje się szczególnie skomplikowany, ale jest dobrze zrównoważony, wyrazisty i w pełni rozwinięty.
W smaku także intensywne, ukazuje charakter odmiany. Wyczuwalny, ale nienarzucający się garbnik, poprawna kwasowość. Poziom alkoholu jest wysoki, ale nie destabilizuje smaku. Z jednej strony nie jest to wino o wybujałym temperamencie, z drugiej jednak to bardzo solidny reprezentant cabernet sauvignon, który nie zawodzi w żadnym punkcie.

Dobrze pasuję do czerwonych mięs (cielęcina, wołowina) oraz do mięsistych ryb (tuńczyk, barramundi).

Butelka: 0,75 l 

Cabernet Sauvignon - Polgar <p>Otwiera się stosunkowo szybko charakterystycznym zapachem caberneta, który po pewnym czasie rozwija się w bukiet. Pojawiają się specyficzne owocowo – ziemiste aromaty z odrobiną cygar. Ten bukiet nie staje się szczególnie skomplikowany, ale jest dobrze zrównoważony, wyrazisty i w pełni rozwinięty.<br />W smaku także intensywne, ukazuje charakter odmiany. Wyczuwalny, ale nienarzucający się garbnik, poprawna kwasowość. Poziom alkoholu jest wysoki, ale nie destabilizuje smaku. Z jednej strony nie jest to wino o wybujałym temperamencie, z drugiej jednak to bardzo solidny reprezentant cabernet sauvignon, który nie zawodzi w żadnym punkcie.</p> <p>Dobrze pasuję do czerwonych mięs (cielęcina, wołowina) oraz do mięsistych ryb (tuńczyk, barramundi).</p> <p>Butelka: 0,75 l </p>
32,10 zł