Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

Wino Egri Bikaver

Nowy produkt

Kupażowane wino kadarka na bazie Kekfrankos, powstałe z połączenia Bikavér, Kekfrankos, Cabernet franc, Kadarka i Pinot noir, które fermentowało z własnymi drożdżami prasowane w kadzi, a później dojrzewało przez 14 miesięcy w dębowych beczkach. 

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

47,88 zł brutto

Więcej informacji

Wino kadarka cena nie gra roli!

Wino kadarka w dobrej cenie - wyniosłe, o zdecydowanym charakterze, solidnej strukturze, z dużym potencjałem dojrzewania. Przyjemnie przyprawione z lekką nutą tytoniu i kawalkadą dojrzałych owoców. Smak ma bogaty, złożony, przyjemnie rustykalny. Do dań kuchni węgierskiej przyprawionych papryką, polecamy też do czerwonych mięs, podawane w temperaturze 16-18°C. Kadarka posiada niesamowity unikatowy smak poniważ jest produktowane w winniach Petera na węgrzech.Cena tego wina jest zbyt niska w porównaniu do jakości.

Wino Egri Bikaver <h2 style="font-size:17px;color:#000000;"><span xml:lang="hu-hu" lang="hu-hu"><strong><span xml:lang="hu-hu" lang="hu-hu">Wino kadarka</span> cena nie gra roli!</strong><br /></span></h2> <p><span xml:lang="hu-hu" lang="hu-hu">Wino kadarka w dobrej cenie - wyniosłe, o zdecydowanym charakterze, solidnej strukturze, z dużym potencjałem dojrzewania. </span><span xml:lang="hu-hu" lang="hu-hu">Przyjemnie przyprawione z lekką nutą tytoniu i kawalkadą dojrzałych owoców. Smak ma bogaty, złożony, przyjemnie rustykalny. Do dań kuchni węgierskiej przyprawionych papryką, polecamy też do czerwonych mięs, podawane w </span><span xml:lang="hu-hu" lang="hu-hu">temperaturze </span><span xml:lang="hu-hu" lang="hu-hu">16-18°C. Kadarka posiada niesamowity unikatowy smak poniważ jest produktowane w <strong>winniach</strong> Petera na węgrzech.Cena tego wina jest zbyt niska w porównaniu do jakości.<br /></span></p>
38,93 zł