Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Gere Portugieser

Nowy produkt

Produkcja wina:

Fermentacja alkoholowa odbyła się w zbiornikach stalowych, w niskiej temperaturze, aby zachować owocowość aromatu, a następne wino pozostawało przez 4 miesiące w w dużych (50 hl) tradycyjnych beczkach z dębu węgierskiego (ászok).

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

36,01 zł brutto

Więcej informacji

PORTUGIESER

Produkcja wina:
Fermentacja alkoholowa odbyła się w zbiornikach stalowych, w niskiej temperaturze, aby zachować owocowość aromatu, a następne wino pozostawało przez 4 miesiące w w dużych (50 hl) tradycyjnych beczkach z dębu węgierskiego (ászok).

Opis wina:
Odznacza się lustrzaną, całkowicie głęboko fioletową barwą. W zapachu momentalnie odczuwa się ciepłą temperaturę tego rocznika, aromat dojrzałych wiśni, za którymi skrywa się lekkie tchnienie dębu z racji dojrzewania w tradycyjnych dużych beczkach ászok. Kwasowość jest zaokrąglona, a cień młodych tanin wspaniale wkomponowuje się w odbicie tego smaku. Podstawa stoi nieco wyżej na drabinie, przechodząc z lekkiej raczej w średnią. Przy degustacji powracają dominujące w zapachu nuty dojrzałych wiśni, które są wzbogacone o jagody leśne. Delikatne, łagodne wino, odznaczające się bogatą mieszanką aromatów.

Stan dojrzałości:
Prawdziwe bogactwo ukazuje po mocnym schłodzeniu i natychmiastowym spożyciu, ale wytrzyma w butelce jeszcze przez kilka lat.

Gere Portugieser <p>PORTUGIESER</p> <p>Produkcja wina:<br />Fermentacja alkoholowa odbyła się w zbiornikach stalowych, w niskiej temperaturze, aby zachować owocowość aromatu, a następne wino pozostawało przez 4 miesiące w w dużych (50 hl) tradycyjnych beczkach z dębu węgierskiego (ászok).</p> <p>Opis wina:<br />Odznacza się lustrzaną, całkowicie głęboko fioletową barwą. W zapachu momentalnie odczuwa się ciepłą temperaturę tego rocznika, aromat dojrzałych wiśni, za którymi skrywa się lekkie tchnienie dębu z racji dojrzewania w tradycyjnych dużych beczkach ászok. Kwasowość jest zaokrąglona, a cień młodych tanin wspaniale wkomponowuje się w odbicie tego smaku. Podstawa stoi nieco wyżej na drabinie, przechodząc z lekkiej raczej w średnią. Przy degustacji powracają dominujące w zapachu nuty dojrzałych wiśni, które są wzbogacone o jagody leśne. Delikatne, łagodne wino, odznaczające się bogatą mieszanką aromatów.</p> <p>Stan dojrzałości:<br />Prawdziwe bogactwo ukazuje po mocnym schłodzeniu i natychmiastowym spożyciu, ale wytrzyma w butelce jeszcze przez kilka lat.</p>
29,28 zł