Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

Wyprzedaż! Wino  Zweigelt Zobacz większe

Wino Zweigelt

Nowy produkt

Wino Zweigelt to szczep o złożonym i fascynującym charakterze. Tu, nad Balatonem, cechuje go kwaskowaty posmak i pochodząca z minerałów gorycz. Wino bardzo dobre w swoim smaku sprowadzone z Węgier.Wina idealnie sprawdza się do posiłków takich jak grylowane mięso.

Więcej szczegółów

86 Przedmioty

26,76 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
6 7,46 zł Do 44,76 zł

Więcej informacji

Wino BB  Zweigelt z dojrzałych winogron

Wino Zweigelt to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek węgierskiego wina. Starannie przygotowany, godny uznania Zweigelt produkowany jest z idealnie dojrzałych winogron, rosnących na słonecznych stokach w okolicach Balatonu . W wyniku późnego zbioru smak  i zapach  wina nabierają wyjątkowych właściwości. Słodycz harmonijnie komponuje się z kwaskowatym i owocowym aromatem. Wino pasuje m.in. do ostro przyprawionych i ziołowych potraw, np. do gulaszu. Wino Zweigelt Posiada znakomity przyjemny aromat. Jego smak rozpuszcza się w ustach. Wino podawać schłodzone Temperaturze serwowania: 16-18°C. Prawdziwa rozkosz.

Wino Zweigelt <h2>Wino BB  Zweigelt z dojrzałych winogron</h2> <p>Wino Zweigelt to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek węgierskiego wina. Starannie przygotowany, godny uznania <span style="text-decoration:underline;">Zweigelt</span> produkowany jest z idealnie dojrzałych winogron, rosnących na słonecznych stokach w okolicach Balatonu . W wyniku późnego zbioru smak  i zapach  wina nabierają wyjątkowych właściwości. Słodycz harmonijnie komponuje się z kwaskowatym i owocowym aromatem. Wino pasuje m.in. do ostro przyprawionych i ziołowych potraw, np. do gulaszu. <strong>Wino Zweigelt</strong> Posiada znakomity przyjemny aromat. Jego smak rozpuszcza się w ustach. Wino podawać schłodzone Temperaturze serwowania: 16-18°C. Prawdziwa rozkosz.<br /><br /></p>
21,76 zł