Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

ZWEIGELT - CABERNET SAUVIGNON Zobacz większe

Cabernet Sauvignon - ZWEIGELT

Nowy produkt

Półsłodkie czerwone wino z regionu Badacsony nad jeziorem Balaton. Aromaty jeżynowo - winogronowe są wstępem do łagodnego, delikatniesłodkiego (półsłodkiego) smaku. Dobrze pasuje do przekąsek (wędliny, łagodne sery), sprawdzi się też bez dodatków.

Więcej szczegółów

96 Przedmioty

27,76 zł brutto

Więcej informacji

Zweigelt - Cabernet Sauvignon jest dedykowany miłośnikom czerwonego wina, którzy poszukują dobrego wina za rozsądną cenę. Trudno bowiem odmówić temu winu o barwie magenty bogatego smaku i elegancji. Dobrze zbilansowana kwasowość współgra z wiśniowymi aromatami. Jest to trunek, który dobrze komponuje się miedzy innymi z dość mocno przyprawionymi potrawami.

Temperarura serwowania: 16-18°
Pojemność: 0,75 L

 

 
Cabernet Sauvignon - ZWEIGELT <div class="middle"> <div class="tab_page"> <p><strong>Zweigelt - Cabernet Sauvignon</strong> jest dedykowany miłośnikom czerwonego wina, którzy poszukują dobrego wina za rozsądną cenę. Trudno bowiem odmówić temu winu o barwie magenty bogatego smaku i elegancji. Dobrze zbilansowana kwasowość współgra z wiśniowymi aromatami. Jest to trunek, który dobrze komponuje się miedzy innymi z dość mocno przyprawionymi potrawami.</p> <p xml:lang="zxx" lang="zxx"><span style="color:#222222;"><span style="font-family:Arial, Verdana, sans-serif;">Temperarura serwowania: 16-18°<br />Pojemność: 0,75 L</span></span></p> <p> </p> </div> </div> <div class="bottom"> </div>
22,57 zł