Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

TÖRLEY TALIZMAN Wino Musujące Półwytrawne Zobacz większe

TÖRLEY TALIZMAN Wino Musujące Półwytrawne

Nowy produkt

Półwytrawne wino musujące wytwarzane przez czołowego producenta tego typu win na Węgrzech. Uzyskuje się je metodą powtórnej fermentacji w kadziach, a następnie butelkuje.W smaku bardzo delikatne. Bąbelki są drobne i obfite. Delikatna słodycz dobrze komponuje się z drożdżowo - cytrusowym aromatem. Najlepsze do picia samo, ale można też podać z owocami.

Więcej szczegółów

165 Przedmioty

35,42 zł brutto

Więcej informacji

Wino musujące w nowej cenie - Cenione na świecie

Wino musujące Torley jest cenionym na świecie i największym na Węgrzech producentem win musujących. Wśród nich można znaleźć produkty o zróżnicowanym poziomie jakości - od win codziennych, przez wyspecjalizowane (jak np. musujący tokaj), aż do bardzo eleganckich, inspirowanych szampanami. Talisman zalicza się do bezpretensjonalnych, smacznych trunków nadających się na większość okazji. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza podczas uroczystości, na których obecnych jest wiele osób o różnych gustach - będzie smakować każdemu ze względu na uniwersalny i efektowny charakter. Polecany jest tak jak wino Merlot na imprezy otwarcia różnych obiektów i instytucji, finały zawodów sportowych, śluby.

TÖRLEY TALIZMAN Wino Musujące Półwytrawne <h2><strong>Wino musujące w nowej cenie - Cenione na świecie</strong></h2> <p><strong>Wino musujące Torley</strong> jest cenionym na świecie i największym na Węgrzech producentem win musujących. Wśród nich można znaleźć produkty o zróżnicowanym poziomie jakości - od win codziennych, przez wyspecjalizowane (jak np. musujący tokaj), aż do bardzo eleganckich, inspirowanych szampanami. Talisman zalicza się do bezpretensjonalnych, smacznych trunków nadających się na większość okazji. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza podczas uroczystości, na których obecnych jest wiele osób o różnych gustach - będzie smakować każdemu ze względu na uniwersalny i efektowny charakter. Polecany jest tak jak <a href="http://winotokaj.pl/wina-polwytrawne/4-szekszardi-merlot-polwytrawne.html">wino Merlot</a> na imprezy otwarcia różnych obiektów i instytucji, finały zawodów sportowych, śluby.</p> <p> </p>
28,80 zł