Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Gróf Buttler GB Rosé 2012 Zobacz większe

Gróf Buttler GB Rosé 2012 wina różowe

Nowy produkt

EGRI GB Rosé 2013

PRODUKCJA WINA:
Obfite w smaku owoce, po ręcznym zbiorze, trafiają do przetworzenia w małych skrzynkach. Po zdjęciu winogron z kiści i natychmiastowym wyciśnięciu owoców uzyskujemy moszcz, który po sedymentacji i oczyszczeniu trafia do fermentacji w zbiornikach, w kontrolowanej temperaturze.

 

 

 

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

33,95 zł brutto

Więcej informacji

EGRI GB Rosé 2013

PRODUKCJA WINA:
Obfite w smaku owoce, po ręcznym zbiorze, trafiają do przetworzenia w małych skrzynkach. Po zdjęciu winogron z kiści i natychmiastowym wyciśnięciu owoców uzyskujemy moszcz, który po sedymentacji i oczyszczeniu trafia do fermentacji w zbiornikach, w kontrolowanej temperaturze. Po procesie dojrzewania i zabiegach przygotowawczych wino trafia do butelek.
BUTELKOWANE: 20. 01. 2014.


ANALIZA:
Zawartość alkoholu: 12 V%
Kwasowość oznaczona: 6,7 g/l
Ekstrakt: 21,2 g/l

 

NOTATKI DEGUSTACJI:
Młodzieńcza, świeża, rześka kompozycja zapachów z dominującą nutą poziomek. W smaku wyczuwalne maliny, jak i korzenne aromaty Egeru. Sącząc pierwszy łyk mamy do czynienia z winem dynamicznym, eleganckim, o wysmakowanej kwasowości i lekko gazowanym, co zapewnia odrobinę świeżości. Doskonały towarzysz do rozmów z przyjaciółmi w letnie wieczory, ale także wyśmienity partner dla lekkich dań mięsnych bądź sałatek.


TEMPERATURA SERWOWANIA:
10-12 °C

 

Gróf Buttler GB Rosé 2012 wina różowe <p>EGRI GB Rosé 2013</p> <p>PRODUKCJA WINA: <br />Obfite w smaku owoce, po ręcznym zbiorze, trafiają do przetworzenia w małych skrzynkach. Po zdjęciu winogron z kiści i natychmiastowym wyciśnięciu owoców uzyskujemy moszcz, który po sedymentacji i oczyszczeniu trafia do fermentacji w zbiornikach, w kontrolowanej temperaturze. Po procesie dojrzewania i zabiegach przygotowawczych wino trafia do butelek.<br />BUTELKOWANE: 20. 01. 2014.</p> <p><br />ANALIZA:<br />Zawartość alkoholu: 12 V%<br />Kwasowość oznaczona: 6,7 g/l<br />Ekstrakt: 21,2 g/l</p> <p> </p> <p>NOTATKI DEGUSTACJI:<br />Młodzieńcza, świeża, rześka kompozycja zapachów z dominującą nutą poziomek. W smaku wyczuwalne maliny, jak i korzenne aromaty Egeru. Sącząc pierwszy łyk mamy do czynienia z winem dynamicznym, eleganckim, o wysmakowanej kwasowości i lekko gazowanym, co zapewnia odrobinę świeżości. Doskonały towarzysz do rozmów z przyjaciółmi w letnie wieczory, ale także wyśmienity partner dla lekkich dań mięsnych bądź sałatek.</p> <p><br />TEMPERATURA SERWOWANIA:<br /> 10-12 °C</p> <p> </p>
27,60 zł