Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Wno Balaton - Białe Olaszrizling Zobacz większe

Wno Balaton - Białe Olaszrizling

Nowy produkt

W wyniku późnego zbioru cukier, smak  i zapach  wina nabierają wyjątkowych właściwości. Kwaskowaty posmak, gorycz pochodząca z minerałów i naturalnie podpalana glukozą. Wno balaton posiada niesamowity smak.

Więcej szczegółów

118 Przedmioty

33,06 zł brutto

Więcej informacji

Wino Royal Balaton Olaszrizling

Słodkie, bałe Wno balaton o wyjątkowej jakości z piwnicy Varga.
W wyniku późnego zbioru cukier, smak  i zapach  wina nabierają wyjątkowych właściwości. Olaszrizling ((Riesling) to wino o złożonym i fascynującym charakterze. Kwaskowaty posmak, gorycz pochodząca z minerałów i naturalnie podpalana glukoza - harmonijne połączenie przeciwieństw daje smak, który ciężko zapomnieć.

 

Olaszrizling (włoski riesling) jest obecnie odmianą występującą wyłącznie na terenie historycznych Węgier. Jest to gatunek bardzo rozpowszechniony na Węgrzech, można go spotkać praktycznie w każdym regionie winiarskim, również w tych najbardziej znanych, jak Eger czy Balaton.

Zalecana temperatura serwowania 14 C
Zawartość alkoholu: 11%
Pojemność: 0,75 L

Wno Balaton - Białe Olaszrizling <h2><strong>Wino Royal Balaton Olaszrizling</strong></h2> <p>Słodkie, bałe<em> </em><strong>Wno balaton</strong> o wyjątkowej jakości z piwnicy Varga.<br />W wyniku późnego zbioru cukier, smak  i zapach  wina nabierają wyjątkowych właściwości. Olaszrizling ((Riesling) to wino o złożonym i fascynującym charakterze. Kwaskowaty posmak, gorycz pochodząca z minerałów i naturalnie podpalana glukoza - harmonijne połączenie przeciwieństw daje smak, który ciężko zapomnieć.</p> <p> </p> <p>Olaszrizling (włoski riesling) jest obecnie odmianą występującą wyłącznie na terenie historycznych Węgier. Jest to gatunek bardzo rozpowszechniony na Węgrzech, można go spotkać praktycznie w każdym regionie winiarskim, również w tych najbardziej znanych, jak Eger czy <strong>Balaton</strong>.</p> <p>Zalecana temperatura serwowania 14 C<br />Zawartość alkoholu: 11%<br />Pojemność: 0,75 L</p>
26,88 zł