Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Wino  Aszu 3 PUTTONYOS, 2013 Zobacz większe

Wino Aszu 3 PUTTONYOS, 2013

Nowy produkt

Wino Aszu już od pięciu pokoleń zajmuje się winiarstwem. Winogrona uprawiane są tu na ok. 6 hektarach winnic. Do dziś winifikuje się je w drewnianych beczkach, dzięki czemu wina charakteryzują się nieco „starodawnym” charakterem z typowym dla regionu bukietem zapachowym i smakowym, szczególnie wyczuwalnym w botrytyzowanych winach typu szamorodni i aszú.

Więcej szczegółów

112 Przedmioty

70,85 zł brutto

Więcej informacji

Wino Aszu cena za niska!

Wino Aszu 3 putonowy to najlepsza okazja do kontaktu z tym szlachetnym gatunkiem. Podstawowy typ wina w kategorii aszu (3-6 putonów), przystępny w smaku i w cenie, oferuje jednak wszystkie walory, które zapowiadają charakterystykę rodziny aszu.

Wino Aszu jest całkowicie winem białym uznawane jako najleszpe słodkie wino na świecie! Jest to w 100% naturalne deserowe wino powstałe w piwnicach Węgier. Zaleca się spożywać tego typu wino w temperaturze poniżej 12 C. Wino tokaji Aszu w dobrej cenie znakomicie nadaje do deserów.

Wino Aszu 3 PUTTONYOS, 2013 <h2><strong>Wino Aszu cena za niska!<span style="text-decoration:underline;"><br /></span></strong></h2> <p>Wino Aszu 3 putonowy to najlepsza okazja do kontaktu z tym szlachetnym gatunkiem. Podstawowy typ wina w kategorii aszu (3-6 putonów), przystępny w smaku i w cenie, oferuje jednak wszystkie walory, które zapowiadają charakterystykę rodziny aszu.</p> <p>Wino Aszu jest całkowicie winem białym uznawane jako najleszpe słodkie wino na świecie! Jest to w 100% naturalne deserowe wino powstałe w piwnicach Węgier. Zaleca się spożywać tego typu wino w temperaturze poniżej 12 C. <a href="http://winotokaj.pl">Wino tokaji Aszu</a> w dobrej cenie znakomicie nadaje do deserów.</p>
57,60 zł