Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

Wino czerwone BB MERLOT - słodkie Zobacz większe

Wino czerwone BB MERLOT - słodkie

Nowy produkt

Kieliszek tego słodkiego czerwonego wina znad Balatonu świetnie odpręży po kolacji, choć dobrze współgrać będzie z niejedną potrawą - pasuje do czerwonego mięsa, można je również podać do czekoladowego deseru.

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

29,00 zł brutto

Więcej informacji

BB Merlot przygotowany został z myślą o amatorach czerwonego słodkiego wina. Trunek powstaje wyselekcjonowanych winogron z późnego zbioru o wysokiej zawartości cukru. Merlot ma piękny rubinowy kolor. Pachnie cedrem, a w ustach pozostawia malinowo-truskawkowy posmak.

Merlot BB pasuje do czerwonego mięsa. Sprawdzi się na spotkaniach w gronie przyjaciół.

Temperatura serwowania: 14-16 ° C

Recenzja:

Wino o aromacie jagód i świeżych winogron. W smaku delikatne, słodycz jest bardzo stonowana, bliska winom półsłodkim (choć na etykiecie jest "słodkie"). Odpowiednia kwasowość i bardzo delikatny garbnik zapewniają strukturę. Ciało lekkie.

Wino czerwone BB MERLOT - słodkie <p><strong>BB Merlot</strong> przygotowany został z myślą o amatorach czerwonego <a href="http://winotokaj.pl/4-wina-slodkie" target="_blank">słodkiego wina</a>. Trunek powstaje wyselekcjonowanych winogron z późnego zbioru o wysokiej zawartości cukru. Merlot ma piękny rubinowy kolor. Pachnie cedrem, a w ustach pozostawia malinowo-truskawkowy posmak.</p> <p>Merlot BB pasuje do czerwonego mięsa. Sprawdzi się na spotkaniach w gronie przyjaciół.</p> <p>Temperatura serwowania: 14-16 ° C</p> <p>Recenzja:</p> <p>Wino o aromacie jagód i świeżych winogron. W smaku delikatne, słodycz jest bardzo stonowana, bliska winom półsłodkim (choć na etykiecie jest "słodkie"). Odpowiednia kwasowość i bardzo delikatny garbnik zapewniają strukturę. Ciało lekkie.</p>
23,58 zł