Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Gróf Buttler GB Blanc Zobacz większe

Wino Gróf Buttler GB Egri Csillag Wytrawne

Nowy produkt

EGRI GB Blanc 2012

PRODUKCJA WINA:
Winogrona wysokiej jakości trafiają do przetworzenia poprzez ręczne zbiory do małych skrzynek. Po zdjęciu owoców z kiści, moczeniu, chłodzeniu i sedymentacji, oba gatunki razem trafiają do fermentacji.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

32,47 zł brutto

Więcej informacji

EGRI GB Blanc 2012

PRODUKCJA WINA:
Winogrona wysokiej jakości trafiają do przetworzenia poprzez ręczne zbiory do małych skrzynek. Po zdjęciu owoców z kiści, moczeniu, chłodzeniu i sedymentacji, oba gatunki razem trafiają do fermentacji. Wolniejsze, ale bardziej równomierne dojrzewanie sprawia, że pierwszoplanowe i owocowe aromaty pozostają doskonale zachowane. Po krótkiej fermentacji w zbiornikach i wstępnych zabiegach przygotowawczych można przystąpić do butelkowania.
BUTELKOWANE: 10. 09. 2012.


ANALIZA:
Zawartość alkoholu: 12,5 V%
Kwasowość oznaczona: 5,8 g/l
Ekstrakt: 21 g/l

 

NOTATKI DEGUSTACJI:
Świeże, owocowe kupażowane wino. Eleganckie od samego początku, także w zapachu. Wyczuwalne aromaty owoców z białym miąższem, a także nuty korzenne i kwiatowe. W smaku mamy do czynienia z winem pełnym, wypełniającym usta po brzegi, z dużą ilością owoców, umiarkowaną zawartością alkoholu i dynamiczną kwasowością. Doskonały kompan dla białych mięs i dań makaronowych.


TEMPERATURA SERWOWANIA:
12-13 °C

Wino Gróf Buttler GB Egri Csillag Wytrawne <p>EGRI GB Blanc 2012</p> <p>PRODUKCJA WINA: <br />Winogrona wysokiej jakości trafiają do przetworzenia poprzez ręczne zbiory do małych skrzynek. Po zdjęciu owoców z kiści, moczeniu, chłodzeniu i sedymentacji, oba gatunki razem trafiają do fermentacji. Wolniejsze, ale bardziej równomierne dojrzewanie sprawia, że pierwszoplanowe i owocowe aromaty pozostają doskonale zachowane. Po krótkiej fermentacji w zbiornikach i wstępnych zabiegach przygotowawczych można przystąpić do butelkowania.<br />BUTELKOWANE: 10. 09. 2012.</p> <p><br />ANALIZA:<br />Zawartość alkoholu: 12,5 V%<br />Kwasowość oznaczona: 5,8 g/l<br />Ekstrakt: 21 g/l</p> <p> </p> <p>NOTATKI DEGUSTACJI:<br />Świeże, owocowe kupażowane wino. Eleganckie od samego początku, także w zapachu. Wyczuwalne aromaty owoców z białym miąższem, a także nuty korzenne i kwiatowe. W smaku mamy do czynienia z winem pełnym, wypełniającym usta po brzegi, z dużą ilością owoców, umiarkowaną zawartością alkoholu i dynamiczną kwasowością. Doskonały kompan dla białych mięs i dań makaronowych.</p> <p><br />TEMPERATURA SERWOWANIA:<br /> 12-13 °C</p>
26,40 zł