Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Wino wytrawne VARGA AM - BADACSONYI OLASZRIZLING Zobacz większe

Wino wytrawne VARGA AM - BADACSONYI OLASZRIZLING

Nowy produkt

Aranymetszés Olaszrizling pochodzi z krainy Badacsony nad Balatonem - słynącej z babiego lata i bogatych w minerały ziem. Pochodzące stamtąd wino łączy w sobie delikatną słodycz i wyraźną gorzkawą nutę migdałów. Wyjątkowy smak Aranymetszés pozostaje na języku przez długi czas.

Więcej szczegółów

116 Przedmioty

32,90 zł brutto

Więcej informacji

Olaszrizling (włoski riesling) to gatunek bardzo rozpowszechniony na Węgrzech, można go spotkać praktycznie w każdym regionie winiarskim, szczególnie w tych najbardziej znanych, jak Eger czy Balaton.

AM to skrót od Aranymetszés, co po węgiersku oznacza harmonię i równowagę. Peter Varga, właściciel piwnicy Varga, twierdzi, że w tym winie udało się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy owocowym aromatem a kwasowością alkoholu.

To wino najlepiej pasuje do pikantnych, cięższych potraw i długich rozmów.

Temperatura serwowania: 16°

Zawartość alkoholu: 13%

Pojemność: 0,75 L

Wino wytrawne VARGA AM - BADACSONYI OLASZRIZLING <p><em>Olaszrizling (włoski riesling)</em> to gatunek bardzo rozpowszechniony na Węgrzech, można go spotkać praktycznie w każdym regionie winiarskim, szczególnie w tych najbardziej znanych, jak Eger czy Balaton.</p> <p>AM to skrót od Aranymetszés, co po węgiersku oznacza harmonię i równowagę. Peter Varga, właściciel <a href="http://winotokaj.pl/11-varga">piwnicy Varga</a>, twierdzi, że w tym winie udało się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy owocowym aromatem a kwasowością alkoholu.</p> <p>To wino najlepiej pasuje do pikantnych, cięższych potraw i długich rozmów.</p> <p>Temperatura serwowania: 16°</p> <p>Zawartość alkoholu: 13%</p> <p>Pojemność: 0,75 L</p>
26,75 zł