Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Wino wytrawne VARGA AM - BADACSONYI OLASZRIZLING Zobacz większe

Wino wytrawne VARGA AM - BADACSONYI OLASZRIZLING

Nowy produkt

Aranymetszés Olaszrizling pochodzi z krainy Badacsony nad Balatonem - słynącej z babiego lata i bogatych w minerały ziem. Pochodzące stamtąd wino łączy w sobie delikatną słodycz i wyraźną gorzkawą nutę migdałów. Wyjątkowy smak Aranymetszés pozostaje na języku przez długi czas.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

32,90 zł brutto

Więcej informacji

Olaszrizling (włoski riesling) to gatunek bardzo rozpowszechniony na Węgrzech, można go spotkać praktycznie w każdym regionie winiarskim, szczególnie w tych najbardziej znanych, jak Eger czy Balaton.

AM to skrót od Aranymetszés, co po węgiersku oznacza harmonię i równowagę. Peter Varga, właściciel piwnicy Varga, twierdzi, że w tym winie udało się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy owocowym aromatem a kwasowością alkoholu.

To wino najlepiej pasuje do pikantnych, cięższych potraw i długich rozmów.

Temperatura serwowania: 16°

Zawartość alkoholu: 13%

Pojemność: 0,75 L

Wino wytrawne VARGA AM - BADACSONYI OLASZRIZLING <p><em>Olaszrizling (włoski riesling)</em> to gatunek bardzo rozpowszechniony na Węgrzech, można go spotkać praktycznie w każdym regionie winiarskim, szczególnie w tych najbardziej znanych, jak Eger czy Balaton.</p> <p>AM to skrót od Aranymetszés, co po węgiersku oznacza harmonię i równowagę. Peter Varga, właściciel <a href="http://winotokaj.pl/11-varga">piwnicy Varga</a>, twierdzi, że w tym winie udało się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy owocowym aromatem a kwasowością alkoholu.</p> <p>To wino najlepiej pasuje do pikantnych, cięższych potraw i długich rozmów.</p> <p>Temperatura serwowania: 16°</p> <p>Zawartość alkoholu: 13%</p> <p>Pojemność: 0,75 L</p>
26,75 zł