Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

Wino białe wytrawne Benedek Cserszegi Fuszeres

Nowy produkt

Nuta smakowa:

Zaraz po nalaniu wina do kieliszków, w powietrzu unosi się bardzo intensywny aromat przepełniony kwiatami i owocami o żółtym miąższu. Figlarnie kwaskowaty smak wyostrza połączenie cytrusów uzupełnionych o ostry smak winogron. Delikatnie skomponowane z niską zawartością alkoholu. Wino białe wytrawne Fuszeres w nowej butelce.

 

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

Dostępne

35,76 zł brutto

Więcej informacji

Benedek Cserszegi Fűszeres 2012

Wino białe wytrawne

Region: Mátra

Technologia:

Po ręcznym zbiorze odszypułkowujemy winogrona i delikatnie rozgniatamy. Następnie dodajemy suchy lód, żeby schłodzić moszcz podczas maceracji. Ponownie lekko rozgniatamy winogrona - tak rozpoczyna się proces fermentacji w bacznie kontrolowanej temperaturze 17°C.  Wino nie dojrzewa w kadziach ze stali nierdzewnej - po sedymentacji, klarowaniu i filtrowaniu, świeże rozlewamy do butelek. Smaczne wino szczególnie do obiadów.

Propozycja podania:

Ten wyjątkowy aperitif umili nam czas oczekiwania. Świeży kozi ser doprawiony ziołami i oliwą z oliwek podany z sałatą świetnie komponuje się ze smakiem wina.

 

Analiza:

Alkohol: 11,76 % v/v

Cukier: 0,0 g/l

Kwas 2,4,5-T: 6,1 g/l

Ekstrakt bez cukru: 22,7 g/l

Wino białe wytrawne Benedek Cserszegi Fuszeres <p>Benedek Cserszegi Fűszeres 2012</p> <p>Wino białe wytrawne</p> <p>Region: Mátra</p> <p>Technologia:</p> <p>Po ręcznym zbiorze odszypułkowujemy winogrona i delikatnie rozgniatamy. Następnie dodajemy suchy lód, żeby schłodzić moszcz podczas maceracji. Ponownie lekko rozgniatamy winogrona - tak rozpoczyna się proces fermentacji w bacznie kontrolowanej temperaturze 17°C.  Wino nie dojrzewa w kadziach ze stali nierdzewnej - po sedymentacji, klarowaniu i filtrowaniu, świeże rozlewamy do butelek. Smaczne wino szczególnie do obiadów.</p> <p>Propozycja podania:</p> <p>Ten wyjątkowy aperitif umili nam czas oczekiwania. Świeży kozi ser doprawiony ziołami i oliwą z oliwek podany z sałatą świetnie komponuje się ze smakiem wina.</p> <p> </p> <p>Analiza:</p> <p>Alkohol: 11,76 % v/v</p> <p>Cukier: 0,0 g/l</p> <p><strong>Kwas 2,4,5-T</strong>: 6,1 g/l</p> <p><strong>Ekstrakt bez cukru</strong>: 22,7 g/l</p>
29,07 zł