Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Wino VARGA - EGRI BIKAVÉR Zobacz większe

Wino VARGA - EGRI BIKAVER Wytrawne

Nowy produkt

Smak wina dobrze współgra z pikantnymi, cięższymi potrawami, ale byczą krew z Egeru można także sączyć między posiłkami. To najbardziej znane wino z piwnicy Varga.Wino egri bikaver Jest bardzo znane i cenione wśród Polaków. Jego smak rozpuszcza się w ustach.

 

Więcej szczegółów

119 Przedmioty

Dostępne

26,90 zł brutto

Więcej informacji

Wino egri bikaver super cena!

Region Eger ma ponad 500-letnią tradycję uprawy różnych rodzajów winogron, ale do produkcji wina Egri Bikavér w piwnicy Varga  używa się tylko kilku, starannie wybranych: Są to Kékfrankos (niem. Blaufränkisch, czeskie Frankovka, słow. Frankovka modrá), Cabernet Sauvignon, Kékoportó (portugiser, blauer portugieser, Portugizer, Porthogese, Portugalske modré, Modrý Portugal, Portugais Bleu), oraz Zweigelt. To połączenie daje wino o intensywnym zapachu, ciemnym rubinowym kolorze i charakterystycznym smaku - przyjemnym, ale jednocześnie cierpkim. Wiele osób uważa że jego cena jest zbyt niska na polskim rynku!

Smak wina tak jak w przypadku popularnego Merlota dobrze współgra z pikantnymi, cięższymi potrawami, ale Egri Bikavér doskonale sprawdza się również poza posiłkami, jako umilacz towarzyskich spotkań.

Wino egri bikaver to typowe węgierskie wino akceptowane prez specialistów jako najlepsze wino z spośród odmian Bikivera. Nadaje się idealnie do mięsa czy sera. Po prostu trzeba spróbować.


Temperatura serwowania: 16-18 ºC
Zawartość alkoholu: 11,5%
Pojemność: 0,75 L

Wino VARGA - EGRI BIKAVER Wytrawne <h2><span class="spoc-e spoc-h">Wino egri bikaver</span> super cena!</h2> <p>Region Eger ma ponad 500-letnią tradycję uprawy różnych rodzajów winogron, ale do produkcji wina <strong>Egri Bikavér</strong> w piwnicy Varga  używa się tylko kilku, starannie wybranych: Są to Kékfrankos (niem. Blaufränkisch, czeskie Frankovka, słow. Frankovka modrá), Cabernet Sauvignon, Kékoportó (portugiser, blauer portugieser, Portugizer, Porthogese, Portugalske modré, Modrý Portugal, Portugais Bleu), oraz Zweigelt. To połączenie daje wino o intensywnym zapachu, ciemnym rubinowym kolorze i charakterystycznym smaku - przyjemnym, ale jednocześnie cierpkim. Wiele osób uważa że jego cena jest zbyt niska na polskim rynku!</p> <p>Smak wina tak jak w przypadku <a href="http://winotokaj.pl/wina-polwytrawne/4-szekszardi-merlot-polwytrawne.html">popularnego Merlota </a>dobrze współgra z pikantnymi, cięższymi potrawami, ale <span style="text-decoration:underline;">Egri Bikavér</span> doskonale sprawdza się również poza posiłkami, jako umilacz towarzyskich spotkań.</p> <p><span class="spoc-e spoc-h"><strong>Wino egri bikaver </strong>to typowe węgierskie wino akceptowane prez specialistów jako najlepsze wino z spośród odmian Bikivera. Nadaje się idealnie do mięsa czy sera. Po prostu trzeba spróbować.</span></p> <p><br />Temperatura serwowania: 16-18 ºC<br />Zawartość alkoholu: 11,5%<br />Pojemność: 0,75 L</p>
21,87 zł