Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Tarjányi Igazgyöngy Zobacz większe

Tarjányi Igazgyöngy- wina różowe

Nowy produkt

gazgyöngy
2013
Białe perliste wytrawne wino cuvée nasycone dwutlenkiem węgla
Rodzaj-skład: Bianca, Chardonnay, Cserszegi Fűszeres, Sauvignon Blanc, Szürkebarát
Wydobyto najpiękniejsze zalety pięciu odmian winorośli, by stworzyć to harmonijne białe wino. .

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

28,04 zł brutto

Więcej informacji

gazgyöngy
2013
Białe perliste wytrawne wino cuvée nasycone dwutlenkiem węgla
Rodzaj-skład: Bianca, Chardonnay, Cserszegi Fűszeres, Sauvignon Blanc, Szürkebarát
Wydobyto najpiękniejsze zalety pięciu odmian winorośli, by stworzyć to harmonijne białe wino. Duża ilość owoców i urodziwe kwasy uzupełniają drobne, kremowe pęcherzyki dwutlenku węgla, które zapewniają temu winu długi finisz.

Igazgyöngy
2012
Perliste wytrawne wino cuvée
Rodzaj-skład: Chardonnay - Pinot Noir
Klasyczne Champagne-Cuvée, gdzie w naturalny sposób fermentuje moszcz zmieszanych ze sobą białych i czerwonych winogron. Dzięki tej technologii można otrzymać jedyny w swoim rodzaju wachlarz aromatów, a w zapachu i smaku uzyskać nuty zarówno białego, jak i różowego wina. To wino dobre na otwarcie balu, dla ochłody w letni wieczór, ale doskonale nadaje się również do podania na świątecznym stole lub do śródziemnomorskich przekąsek.

Tarjányi Igazgyöngy- wina różowe <p>gazgyöngy<br />2013<br />Białe perliste wytrawne wino cuvée nasycone dwutlenkiem węgla<br />Rodzaj-skład: Bianca, Chardonnay, Cserszegi Fűszeres, Sauvignon Blanc, Szürkebarát<br />Wydobyto najpiękniejsze zalety pięciu odmian winorośli, by stworzyć to harmonijne białe wino. Duża ilość owoców i urodziwe kwasy uzupełniają drobne, kremowe pęcherzyki dwutlenku węgla, które zapewniają temu winu długi finisz.</p> <p>Igazgyöngy<br />2012<br />Perliste wytrawne wino cuvée<br />Rodzaj-skład: Chardonnay - Pinot Noir<br />Klasyczne Champagne-Cuvée, gdzie w naturalny sposób fermentuje moszcz zmieszanych ze sobą białych i czerwonych winogron. Dzięki tej technologii można otrzymać jedyny w swoim rodzaju wachlarz aromatów, a w zapachu i smaku uzyskać nuty zarówno białego, jak i różowego wina. To wino dobre na otwarcie balu, dla ochłody w letni wieczór, ale doskonale nadaje się również do podania na świątecznym stole lub do śródziemnomorskich przekąsek.</p>
22,80 zł