Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Jackfall Grand Zobacz większe

Cabernet sauvignon Jackfall Grand Merlot

Nowy produkt

Wino wielkie. Dlatego też podstawą tej kompozycji jest Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc i Merlot, które nadają mu dostojne, ale wcale nie masywne ciało oraz bardzo delikatną strukturę tanin. Cechuje je wyważony, elegancki, zdecydowanie owocowy zapach i owocowa kompozycja smaków wypełniająca usta po brzegi.

Więcej szczegółów

36 Przedmioty

178,80 zł brutto

Więcej informacji

JACKFALL Grand

Wino wielkie. Dlatego też podstawą tej kompozycji jest Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc i Merlot, które nadają mu dostojne, ale wcale nie masywne ciało oraz bardzo delikatną strukturę tanin. Cechuje je wyważony, elegancki, zdecydowanie owocowy zapach i owocowa kompozycja smaków wypełniająca usta po brzegi. Wyjątkowe wino z "wyjątkowego rocznika", z przewidywalnie długą żywotnością. Każdą z butelek warto otworzyć na kilka godzin przed spożyciem.

Cabernet sauvignon Jackfall Grand Merlot <p>JACKFALL Grand</p> <p>Wino wielkie. Dlatego też podstawą tej kompozycji jest Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc i Merlot, które nadają mu dostojne, ale wcale nie masywne ciało oraz bardzo delikatną strukturę tanin. Cechuje je wyważony, elegancki, zdecydowanie owocowy zapach i owocowa kompozycja smaków wypełniająca usta po brzegi. Wyjątkowe wino z "wyjątkowego rocznika", z przewidywalnie długą żywotnością. Każdą z butelek warto otworzyć na kilka godzin przed spożyciem.</p>
145,37 zł