Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Szeremley Óvörös Zobacz większe

Cabernet Sauvignon Szeremley Óvörös

Nowy produkt

Óvörös , Huba Szeremley

Połączenie odmian pinot noir, cabernet sauvignon, cabernet franc oraz lokalnej odmiany bakator nosi nazwę „Stare Czerwone” i jest symbolem odrodzenia tradycji czerwonych win w regionie Badacsony. Ma mineralne aromaty dojrzałych czarnych porzeczek, dzikich wiśni i owoców leśnych z delikatnymi nutami korzennymi i subtelnymi taninami. Dobrze zbudowane i uniwersalne wino. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

50,93 zł brutto

Więcej informacji

Óvörös , Huba Szeremley

Połączenie odmian pinot noir, cabernet sauvignon, cabernet franc oraz lokalnej odmiany bakator nosi nazwę „Stare Czerwone” i jest symbolem odrodzenia tradycji czerwonych win w regionie Badacsony. Ma mineralne aromaty dojrzałych czarnych porzeczek, dzikich wiśni i owoców leśnych z delikatnymi nutami korzennymi i subtelnymi taninami. Dobrze zbudowane i uniwersalne wino. Doskonałe do potraw z grilla, gulaszu, pieczeni z dodatkiem czosnku, a także do potraw kuchni śródziemnomorskiej.

Cabernet Sauvignon Szeremley Óvörös <p>Óvörös , Huba Szeremley</p> <p>Połączenie odmian pinot noir, <strong>cabernet sauvignon</strong>, cabernet franc oraz lokalnej odmiany bakator nosi nazwę „Stare Czerwone” i jest symbolem odrodzenia tradycji czerwonych win w regionie Badacsony. Ma mineralne aromaty dojrzałych czarnych porzeczek, dzikich wiśni i owoców leśnych z delikatnymi nutami korzennymi i subtelnymi taninami. Dobrze zbudowane i uniwersalne wino. Doskonałe do potraw z grilla, gulaszu, pieczeni z dodatkiem czosnku, a także do potraw kuchni śródziemnomorskiej.</p>
41,41 zł