Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

PrestaShop

Newsletter

Apátsági Tricollis Cuvée Zobacz większe

Apátsági Tricollis Cuvée

Nowy produkt

Tricollis Cuvée, region Pannonhalma – Opactwo Benedyktynów
Białe, wytrawne wino ze starannie wypielęgnowanych szczepów Olaszrizling, Rizling i Traminer przez Ojców Benedyktynów jest wyśmienitą mieszanką wysokiej jakości. 

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

69,40 zł brutto

Więcej informacji

Tricollis Cuvée, region Pannonhalma – Opactwo Benedyktynów
Białe, wytrawne wino ze starannie wypielęgnowanych szczepów Olaszrizling, Rizling i Traminer przez Ojców Benedyktynów jest wyśmienitą mieszanką wysokiej jakości. Przejrzysty, słomkowy kolor z zielonkawym refleksem odzwierciedla świeży, orzeźwiający aromat wczesnych owoców. To złożone wino ma wiele warstw smakowych i zapachowych, mocno skondensowanych. Kwasowość jest wyczuwalna lecz nie dominująca.

Apátsági Tricollis Cuvée <p>Tricollis Cuvée, region Pannonhalma – Opactwo Benedyktynów <br />Białe, wytrawne wino ze starannie wypielęgnowanych szczepów Olaszrizling, Rizling i Traminer przez Ojców Benedyktynów jest wyśmienitą mieszanką wysokiej jakości. Przejrzysty, słomkowy kolor z zielonkawym refleksem odzwierciedla świeży, orzeźwiający aromat wczesnych owoców. To złożone wino ma wiele warstw smakowych i zapachowych, mocno skondensowanych. Kwasowość jest wyczuwalna lecz nie dominująca.</p>
56,42 zł