Ostatnio przeglądane

Producenci

Informacje

Wino tokaji furmint - półsłodkie

Nowy produkt

Wino pachnące kwiatami, bukiet przechodzi w kierunku słodkich owoców, kończy się aromatem mango i karmelu.

W smaku doskonale zrównoważone, z delikatną słodyczą, właściwą kwasowością i umiarkowanie pełnym smakiem. Schłodzone sprawdzi się do delikatnych deserów, a najlepiej smakuje samo.

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

Dostępne

Ostatnie egzemplarze!

32,00 zł brutto

Więcej informacji

Furmint delikatne wino

Furmint jest odmianą bardzo popularną w regionie Tokaj. W tamtejszych winnicach zajmuje 3/4 powierzchni (ta ilość jest zmienna w niewielkim stopniu). Odmiana jest oryginalnym węgierskim szczepem winogron. Wino tokaji furmint to wysokojakościowe wino doceniane w wielu krajach świata. W Polsce mniej popularne. Rozpuszcza sie w ustach pozostawiając po sobie lekki orginalny kremowy smak.

Wino tokaji furmint - półsłodkie <h2><strong> Furmint delikatne wino<br /></strong></h2> <p>Furmint jest odmianą bardzo popularną w regionie Tokaj. W tamtejszych winnicach zajmuje 3/4 powierzchni (ta ilość jest zmienna w niewielkim stopniu). Odmiana jest oryginalnym węgierskim szczepem winogron. Wino <strong>tokaji furmint </strong>to wysokojakościowe wino doceniane w wielu krajach świata. W Polsce mniej popularne. Rozpuszcza sie w ustach pozostawiając po sobie lekki orginalny kremowy smak. <br /><br /></p>
26,02 zł