Producenci

Informacje

Aktualności

Posted by
Bal Win Węgierskich

Bal Win Węgierskich odbędzie się już po raz jedenasty. Tegoroczna data to 27.02.2016, jak zawsze w Budapeszcie. Celem wydarzenia jest wyróżnienie i prezentacja najlepszych win węgierskich w ekskluzywnych okolicznościach. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych bali na Węgrzech. Wezmą udział nie tylko wybitni przedstawiciele biznesu, kultury i dyplomacji, ale także – naturalnie – najlepsi winiarze.

Podczas balu goście będą mieli możliwość skosztować wybranych spośród stu serwowanych tam win. Wszystkie one godnie reprezentują Węgry na lokalnych i zagranicznych rynkach.

bal wino

Co roku bilet umożliwiał rezerwację miejsca przy stoliku (mogło się zdarzyć, że otrzymało się miejsce obok wybitnego dyplomaty lub winiarza, którego wino właśnie znalazło się na stole), w ramach wejściówki otrzymywało się pięciodaniową kolację i dostęp do wszystkich atrakcji. Były to m.in. degustacje wspomnianych stu rodzajów win, kasyno, i open bar po kolacji, a także występy artystyczne. Koszt takiego biletu to (w przeliczeniu) wynosi od 700 zł, zależnie od miejsc. W tym roku wprowadzono także „bilety spacerowe”, gwarantujące trzydaniową kolację, bez miejsc przy stołach. Pozostałe atrakcje także są dostępne, na równi ze standardowym biletem. Cena biletu spacerowego to 350 zł. Ilość miejsc jest oczywiście ograniczona.

bal wino taniec

Do najważniejszych momentów balu zalicza się wręczenie nagrody Tibora Gala dla jeszcze małoznanego Winiarza Roku.

Program: http://borbal.hu/program-2016

Menu i lista win dostępne są pod tym linkiem:http://borbal.hu/menu-es-borsor-2016

Dress code: http://borbal.hu/bali-etikett

Lista 100 win: http://borbal.hu/bali-borok

Czy ktoś z Was byłby gotowy uczestniczyć w tym balu?

Czwartek organizatorzy potwierdzili że bilety są jeszcze dostępne...